تیرچه پالادیوم تولید کننده تیرچه کرومیت فلزی تیرچه بتنی و تیرچه پیش تنیده استاندارد اجرای سقف کرومیت

ارسال سفارشات مشتری و محاسبات قیمت تیرچه کرمیت پروژه ها

امروز برای ارسال بار آقای مهندس صالح پور که از بندرعباس سفارش خرید تیرچه کرومیت و یونولیت داده بودند با باربری هماهنگ کردم. کار آقای صالحپور یک سقف حدود ۳۳۰ متر مربعی است که طبقه آخر یک ساختمان بتنی شش طبقه اجرا میشه.

از ما خواستند که بارگذاری سقف بام رو ۹۵۰ کیلوگرم بر متر مربع در نظر بگیریم چون در آینده به عنوان روف گاردن کاربری داره. وزن بارشون حدود چهار و نیم تن میشه که قرار شده یک ماشین خاور برای بارگیری تیرچه های کوچک و یک تریلی چادر دار ابتدا به کارگاه ما بیاد تا تیرچه های شش و هفت متری رو کارگرها تو کف بار بزنن بعد به کارخونه فوم بره که ۵۰۰ بلوک یونولیت یک متری هم از اونجا بار بزنن و به سمت شهر بندرعباس حرکت کنه.

تولید تیرچه سقف دوم آقای مهندس عاقلی برای دیباجی جنوبی هم امروز تموم میشه.

برای بازدید از کار میدان سبلان تهران به محل پروژه رفتم. پس از رویت نقشه ها و کار و صحبت تلفنی با مهندس زمانی مدیر پروژه قیمت اجرای سقف رو با مصالح برای دفتر شرکت خانه سرو ارسال کردم که قرار شده تا فردا خبر بدن.

برای خرید میلگرد و ورق و نبشی به آهن مکان رفتم . چون بار میلگرد خوبی پیدا کردم یک تریلی خرید کردم که حدود ۲۳ تن شد. برای تخلیه گفتم فردا ارسال کنن تا با بارگیری تیرچه بندرعباس تداخلی پیش نیاد.

آقای مهندس موذنی هم تماس گرفتند و نقشه های تیرریزی سقف کار صفاشهر آباده رو برام ایمیل کرند تا برآورد قیمت تیرچه کرومیت و مقایسه بین قیمت تیرچه های فلزی و سفالی رو براشون بفرستم.

افتخار همکاری با مهندس موذنی رو در سال ۸۸ و ۸۹ تو پروژه ۳۰ هزار متری تعاونی مسکن مهر کاشان داشتیم.

آقایان مهندس نظام زاده ، شهرآبادی و ایشون که در یک شرکت بودند از بهترین مشتری هایی هستد که تا الان داشتیم.

سال نود با ما تماس و از ما شماره حساب گرفتند که ۸۰ هزار تومانی که تو حساب هاشون اشتباه کرده بودن و پرداخت نشده بود رو برامون واریز کنن!!

برای تسویه حساب کار شرکت توما پردیس با مهندس آگاه تماس گرفتم که مقرر شد تا آخر هفته پرداخت مبلغ صورت وضعیت انجام شود.

امروز پیش فاکتور یک انبوه سازی که چهار بلوک ۱۰ طبقه بتنی بود بابت خرید تیرچه کرمیت و یونولیت رو براشون فکس کردم.

۰۲۱-۵۵۴۴۵۱۳۹
۰۲۱-۷۶۲۳۷۶۴۸
موبایل : ۰۹۱۲۳۴۷۳۹۳۷
تلگرام و واتس آپ : ۰۹۰۲۲۴۲۵۲۲۵

 

  • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :