تیرچه پالادیوم تولید کننده تیرچه کرومیت فلزی تیرچه بتنی و تیرچه پیش تنیده استاندارد اجرای سقف کرومیت

تیرچه استاندارد با کد ده رقمی

تیرچه استاندارد با کد ده رقمی

مهندسین محترم

پیرو عقد تفاهم نامه فی ما بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و اداره کل استاندارد استان تهران در خصوص استفاده از محصولات ساختمانی دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد و دارای کد ۱۰ رقمی در امر ساخت و ساز و در راستای اجرای مقررات ملی ساختمان و تصویب نامه هیات محترم وزیران به شماره ۷۹۸۸۰/ت۳۰۸۹۱ ه مورخ ۲۳/۱۲/۱۳۸۴،

استفاده از تیرچه های ساختمانی تولید شده توسط تولیدکنندگان دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد الزامی می­ باشد.

در صورت عدم تمکین سازنده از اجرای قانون، تخلف مربوطه را به مراجع ذیصلاح اعلام نموده و از ادامه عملیات ساختمانی جلوگیری به عمل آورید .

شایان ذکر است عدم تمکین از قانون تخلف محسوب خواهد شد؛

در تولید تیرچه استاندارد با کد ده رقمی

قابل توجه می ­باشد :

۱- مشخصات تیرچه استاندارد خرپایی پاشنه بتنی مطابق استاندارد ملی ایران به شماره ۱-۲۹۰۹ و اصلاحیه مربوطه و مشخصات تیرچه فولادی با جان باز مطابق استاندارد ملی ایران به شماره ۱۲۹۷۷ و اصلاحیه مربوطه می ­باشد.

۲- هرگونه مصرف تیرچه ­های خرپایی پاشنه سفالی ( فوندوله ­دار ) بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱-۲۹۰۹ اکیداً ممنوع بوده و به جای آن باید از تیرچه ­های خرپایی پاشنه بتنی استفاده گردد.

۳- تولید تیرچه در پای­ کار در تمام پروژه ­های ساخت و ساز شهری با استناد به تصویب نامه هیات محترم وزیران ( اشاره شده فوق ) و عدم نظارت اداره کل استاندارد تهران بر روند تولید بر اساس رویه­ های تدوین شده استانداردهای مربوطه، اکیداً ممنوع می­ باشد.

در مجموعه های ساختمانی ، در صورت ایجاد شرایط تولید استاندارد در محل پروژه و با تایید اداره کل استاندارد استان تهران از لحاظ رعایت الزامات استاندارد های ملی ایران، تولید تیرچه بلا مانع می باشد.

۴- جهت جلوگیری از هر گونه سوءاستفاده احتمالی و الزام رعایت قانون استاندارد ملی ایران ، برای تیرچه های مصرفی هر سقف ( به صورت مجزا ) درج کد۱۰ رقمی پروانه کاربرد علامت استاندارد تولیدکننده مربوطه همان سقف در گزارشات مرحله ای الزامی می باشد.

اصالت محصول تیرچه بتنی استاندارد با کد ده رقمی یاد شده، از سامانه پیامک سازمان ملی استاندارد به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ قابل استعلام می باشد.

جهت استعلام و خرید تیرچه بتنی استاندارد با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۴۷۳۹۳۷

  • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :