تیرچه پالادیوم تولید کننده تیرچه کرومیت فلزی تیرچه بتنی و تیرچه پیش تنیده استاندارد اجرای سقف کرومیت

تیرچه صنعتی چیست ؟

تیرچه صنعتی به قطعاتی گفته می‌شود که در سقف و کف سازه‌ها استفاده می‌شود و قادر است بارهای وارده بر ساختمان را تحمل کند؛ به عبارت دیگر تیرچه، الواری چهار تراش از جنس بتن و فولاد است که بین دیوارها، بین ساختارهای تیرآهنی و میان پایه‌های یک سازه قرار می‌گیرد تا ساختمان از استحکام خوبی برخوردار شود.
تیرچه‌ها به دو روش صنعتی و سنتی تولید می‌شوند که در حال حاضر نوع صنعتی رواج بیشتری دارد و به عبارتی می‌توان گفت که نوع سنتی در حال منسوخ شدن است.
تیرچه صنعتی به تیرچه‌هایی گفته می‌شود که خرپاهای آن، به کمک جوش نقطه‌ای تولید می‌شود؛ شکل ظاهری این محصول به صورت مثلث یا چهار وجهی است. برای آشنایی بیشتر با این محصول تا پایان مقاله همراه ما باشید.

اجزای تیرچه صنعتی

برای آشنایی بیشتر با تیرچه صنعتی بهتر است با اجزای اولیه آن آشنا باشید، در ادامه مطلب به اجزای تیرچه صنعتی پرداخته خواهد شد:

۱- میلگرد بالایی
میلگرد بالایی نقش مقاومتی ندارد و نقش اصلی آن کنترل تنش‌های حرارتی است.

۲- میلگرد پایینی
تعداد میلگرد پایینی در تیرچه صنعتی دو عدد است که حتما به صورت آج‌دار ساخته می‌شود.

۳- میلگرد زیگزاگ
میلگردهای زیگزاگ، هم به صورت ساده و هم به صورت آج‌دار تولید می‌شوند. سایز استاندارد آن‌ها در حالت نورد گرم حداقل ۴ میلی‌متر و در حالت نورد سرد حداقل قطر ۶ میلی‌متر است.

۴- بتن پاشنه
بتن پاشنه تکیه‌گاهی برای بلوک‌های ساختمانی است. هدف از این بخش این است که هنگام بتن‌ریزی نیازی به قالب‌بندی زیر تیرچه نباشد.

مزایای استفاده از تیرچه صنعتی

از مزایای تیرچه صنعتی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وزن بسیار کمتر نسبت به نمونه‌های قبلی
 • مقرون‌به‌صرفه‌تر از سایر نمونه‌های دیگر
 • آیتمی برای صادرات به کشورهای همسایه
 • حذف نقص‌های مدل‌های قبلی تیرچه
 • کاهش میزان مصرف متریال
 • تولید سقف سبک به کمک تیرچه صنعتی
 • صرفه‌جویی در زمان تولید
 • اشغال فضای کمتر نسبت به نمونه‌های قبلی
 • بدون لرزش
 • افزایش کیفیت نسبت به مدل‌های قبلی
 • سهولت در تولید انبوه

 

قیمت تیرچه صنعتی

قیمت نهایی تولید تیرچه صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ برای دانستن آن، موارد زیر را مطالعه کنید:

قیمت مواد اولیه تیرچه صنعتی

هزینه برق برای تولید تیرچه صنعتی

هزینه کارگر

نوسانات ارزی

با توجه به موارد ذکر شده، می‌توانید جهت آگاهی از آخرین قیمت تیرچه صنعتی، با کارخانجات تولیدی در این زمینه تماس حاصل کنید.
شرکت تیرچه پالادیوم، شرکتی با سابقه‌ درخشان در زمینه تولید انواع تیرچه است. یکی از بزرگترین مزایای این مجموعه، ارائه قیمت‌های رقابتی مناسب در کنار کیفیت بالا است.
همچنین، ما به ارسال سریع و به‌موقع محصولات به مشتریان، اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. فرآیند بسته‌بندی محصولات با رعایت استانداردهای بین‌المللی انجام می‌شود تا در کمترین زمان ممکن به دست متقاضی برسد.

اعتماد مشتریان و رضایت آن‌ها از جمله ارزش‌هایی است که در تمامی فعالیت‌هایمان در نظر می‌گیریم. با تیم متخصصمان، اطمینان داریم که در پیشبرد پروژه‌هایتان همکار خوبی خواهیم بود. از همکاری با شما در آینده نزدیک بسیار خرسندیم؛ با ما ساختمانی قوی و پایدار بسازید.

کلام پایانی

تیرچه به قطعاتی گفته می‌شود که در سقف و کف سازه‌ها استفاده می‌شود و قادر است بارهای وارده بر ساختمان را تحمل کند. تیرچه صنعتی به تیرچه‌هایی گفته می‌شود که خرپاهای آن، به کمک جوش نقطه‌ای تولید می‌شود.
صرفه جویی در زمان تولید، افزایش کیفیت، وزن کمتر، مقرون‌به‌صرفه‌بودن و از همه مهمتر آیتمی برای صادرات از جمله مزایای تیرچه صنعتی است که باعث شده روش‌های تولید قبلی تا حدود زیادی منسوخ و تولید این نوع تیرچه جایگزین شود.
شرکت تیرچه پالادیوم، شرکتی با سابقه‌ درخشان در زمینه تولید انواع تیرچه است. یکی از بزرگترین مزایای این مجموعه، ارائه قیمت‌های رقابتی مناسب در کنار کیفیت بالا است. برای اطلاع بیشتر درباره نحوه فروش و آخرین قیمت‌ها از طریق راه‌های ارتباطی با مجموعه تماس حاصل کنید.

 • اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی :